O nás

O nás

Pomocou aminokyselín účinne pomáhame liečiť epilepsiu, Downov syndróm, autizmus, ADHD, DMO a ďalšie neurologické ochorenia. Pravidelne poskytujeme konzultácie v Prahe, Mníchove, Düsseldorfe, vo Frankfurte n. M., Viedni, v Grazi, Ríme, Miláne, vo Vroclavi, v Poznani, vo Varšave, v Krakove a v ďalších mestách. Pri užívaní našich aminokyselinových preparátov pozorujeme výrazné zvýšenie intelektu a zlepšenie reči, motoriky a svalového tonusu, zlepšenie pohybovej aktivity a koordinácie.

Výhody aminokyselinovej liečby

Výhody aminokyselinové léčby

Naše prípravky obsahujú špecifické kombinácie aminokyselín. Účinnosť našich preparátov je založená na skutočnosti, že aminokyseliny v špecifických kombináciách navzájom posilňujú svoje účinky. Sú určené pre orálne podanie. Prípravky obsahujú aminokyseliny pochádzajúce z Nemecka.

Aminokyseliny aktivujú prenos nervových signálov medzi jednotlivými neurónmi, normalizujú stimulačné a inhibičné procesy, ktoré sú základom fungovania mozgu, a  aktivujú „spiace“ nervové bunky.

Kto sme?

Michail Chavov Michail Chavov Zakladateľ firmy
Olga Blinnikova Olga Blinnikova, Pediater, klinický genetik, docent
Radka Radka Špecialistka
Eliska Eliska Špecialistka
Gabriela Gabriela Špecialistka

Kde pracujeme?

Kde pracujeme?

Prídeme k vám. Na konzultáciách sa približujeme k našim klientom v Poľsku, Nemecku, Taliansku a ďalších krajinách. Najnovšie sme zaviedli aj konzultácie on-line.

 
 
ON-LINE KONZULTÁCIE
  • Pohodlné pre pacienta
  • Netreba cestovať, šetríte čas aj peniaze
  • Po on-line konzultácii s naším lekárom sa môžete rozhodnúť, či liečba aminokyselinami je pre vás vhodná
  • Môžete si objednať naše aminokyselinové preparáty, ktoré vám obratom pošleme
Dohodnite si konzultáciuPrví konzultácia zdarma

Příklady z naší praxe

Jakub
Jakub 2 roky Detská mozgová obrna ‒ DMO
Dnes má Jakub 2 roky, je to veľmi pokojný, dobrý a šikovný chlapec, ktorý sa živo zaujíma o všetko, čo ho obklopuje. Keď k nám Jakub s mamičkou prišiel prvýkrát, mal štrnásť mesiacov a bol vývojovo spomalený. Nesedel, neotáčal sa, neplazil sa a nechodil, mal jasne vyjadrenú ľavostrannú hemiparézu. Jakubova diagnóza detská mozgová obrna so spomalením motorického vývoja a s hemiparézou vľavo bola stanovená v šiestich mesiacoch, keď sa prvýkrát dostal k špecializovanému neurológovi.
Eva
Eva 13 mesiacov Epilepsia
Keď sa Eva narodila s poškodením mozgu, lekári jej nedávali veľa šancí. Dnes má trinásť mesiacov. Pred polrokom, keď sa dostala do nášho centra, bola fyzicky zaostalá a slabá, neudržala hlavičku a nemala vyvinutý sací reflex. Dnes je schopná sa sama posadiť a začína liezť. Je to veselé dieťa a rodičia z nej majú radosť. Fyzioterapeut, ktorý sa o Evu stará, je nadšený, v takýchto závažných prípadoch sa s takým zlepšením ešte nestretol. Dnes má Eva trinásť mesiacov, je to veselé dievčatko, dokáže si sama sadnúť a pokúša sa liezť. Než k nám prišla, bola bez náznaku pohybu, neudržala hlavičku a nemala vyvinutý sací reflex.
Nadja
Naďa 4,5 roka ADHD ‒ Syndróm poruchy pozornosti s hyperaktivitou
Naďa má 4,5 roka, trpí mikrocefáliou, spomalením vývoja, ADHD a je hyperaktívna. Aminokyseliny užíva šesť mesiacov a rodičia sú nadšení. Naďa je vraj úplne iné dieťa; je pozornejšia a pokojnejšia, nadväzuje očný kontakt, viac rozumie slovám a počúva mamičkine pokyny.

Výhody aminokyselinovej liečby

-
Konzultácie on-line
Sme s vami v kontakte. Ak máte otázky, ak chcete spresňujúce informácie o dávkovaní alebo podávaní, sme s vami v rýchlom kontakte.
-
V domácom prostredí
Za liečbou netreba dochádzať, prebieha pohodlne doma alebo tam, kam chcete cestovať.
-
Jednoduché podávanie a užívanie
Kapsuly pre perorálne podávanie.
-
Individuálna liečba 
Pre každého pacienta sa volí individuálna kombinácia aminokyselinových prípravkov na základe konkrétnych symptómov.
-
Doručenie až do domu
Naše prípravky vám doručíme poštou alebo kuriérom až domov